O NÁS

Již od roku 1998 prodáváme osvětlení a svítidla  pro domy,byty,kanceláře,obchody,sportovní a výrobní areály. V našem sortimentu naleznete designová svítidla od známých zahraničních, ale i tuzemských výrobců.Samozřejmě nabízíme i klasické osvětlení pro interiéry i exteriéry za příznivé ceny.
Snažíme se vždy maximálně vyhovět požadavkům našeho zákazníka a každá nová realizace je pro nás výzvou k dosažení zajímavého,ale zároveň funkčního a úsporného osvětlení.Více než 1500 zrealizovaných zakázek z nás vytvořilo profesionály a jsme připraveni rozzářit i Váš dům,byt,obchod či novou restauraci.
Moderní úsporné LED osvětlení dodá šmrnc každé místnosti a zároveň sníží náklady na el.energii.
Navšťivte naší prodejnu a domluvte si schůzku s naším světelným technikem nebo vyplňte kontaktní formulář a budeme Vás kontaktovat.
Uvidíte u nás více než 900 vystavených svítidel.Vyškolený personál se vám bude maximálně  věnovat a poradíme vám, jak správně vybrat osvětlnení pro váš byt, rodinný dům, kancelář i zahradu. Hledáte-li individuální a moderní řešení osvětlení, navštivte nás nebo nás kontaktujte e-mailem.Navštívíme Vás a vytvoříme návrh osvětlení do vašeho bytu, domu, kanceláře,prodejny nebo i sportoviště.To vše dle vašich představ a požadavků.

Nabízíme Vám i odbornou montáž zakoupených svítidel.Pracujeme rychle,čistě a hlavně pečlivě.Jsme vybaveni i pro výškové práce.        

Na našich stránkách v záložce Sortiment, na prodejně a také v našem e-shopu nabízíme moderní osvětlení interiérů v klasickém i netradičním provedení, naleznete u nás svítidla závěsná, stropní i nástěnná. Dále můžete vybírat stolní a stojací lampy, podhledová nebo zápustná svítidla, svítidla do kuchyně, koupelny či dětského pokoje, osvětlení obrazů, kolejnicové/tyčové a lankové systémy, svítidla do zásuvky a mnoho dalších. Nabízíme Vám také venkovní svítidla (sloupková, nástěnná, zápustná, stropní, solární svítidla, svítící dlažbu a další).
Nabízíme Vám také dodávku zakázkových svítidel.
Zajistíme výrobu osvětlení na zakázku. Výhodou je výběr z cca 1 000 druhů látek, možnost použití vlastního materiálu (závěsy, potahy, tapety) k výrobě svítidla, ale především možnost realizace atypických řešení

V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci se obraťte přímo na prodejnu.